O firmie

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Zespół Firmy Herkules tworzą doświadczeni w swoich dziedzinach oraz w branży wagarskiej specjaliści. Własna produkcja jest gwarancją szybkości i elastyczności w działaniu oraz umożliwia nieskrępowaną realizację zamówień indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klientów.

Przyjęte przez właścicieli firmy: Strategia Zrównoważonego Rozwoju oraz Polityka Jakości umożliwiają stałe podnoszenie standardu oferowanych usług. Inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt i technologie to klucz do szybkiej i profesjonalnej obsługi zamówień. Jakość i terminowość to podstawowe wyznaczniki naszej pracy a zadowoleni z nas Klienci są naszą najlepszą wizytówką i reklamą.

Skontaktuj się z nami

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Firma HERKULES WAGI zgodnie z zamówieniem z dnia 12 października 2011 roku dostarczyła nam Wagę Samochodową z pomostem stalowym o wymiarach 18mx 3m do 60 ton wraz z najazdami, w oparciu o głowicę odczytową Rhewa 82 Comfort z wydrukiem raportu ważenia. Dodatkowo zainstalowane zostały szlabany wjazdowo - zjazdowe przed urządzeniem. irma wykazała się profesjonalizmem i fachowością podczas realizacji inwestycji. Wszystkie prace wykonane zostały z należytą starannością, w terminie zgodnym z zamówieniem. W pełni polecamy firmę HERKULES WAGI do współpracy jako solidnego wykonawcę.


Janusz Nowak
Exide Technologies S.A.

MPK Sp. z o.o. zakupiła w firmie HERKULES WAGI Tomasz Janik, zarejestrowanej w Maksymilianowie przy ul. Poziomkowej 3, dwie legalizowane wagi samochodowe zagłębione o wymiarach 18 m x 3 m i nośności do 60 ton. Zakupione urządzenia są eksploatowane w Sortowni odpadów w Ostrołęce. Pierwsza z wag została zamontowana w 2009 roku, kolejna w roku 2011. Dodatkowo firma dostarczyła nam oprogramowanie współpracujące z miernikami wagowymi, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie rejestru i archiwizacji ważeń. Dostawy wykonane zostały terminowo, a wszystkie prace przeprowadzono z należytą starannością. Eksploatacja urządzeń przebiega bez zarzutu. Firma HERKULES WAGI jest rzetelnym wykonawcą godnym polecenia

Robert Mierzejewski
MPK Sp. z o.o.